Dom Optymalny 1

Dom Optymalny 5

 

Dom Optymalny 2

 

Dom Optymalny 6

 

Dom Optymalny 3

 

Dom Optymalny 7

 

Dom Optymalny 4

 

Dom Optymalny 8

 

Dla wszystkich, którzy chcą więcej

XCON – nowoczesny system budowlany firmy Dennert

Od kilkudziesięciu lat firmie Dennert zależy na tym, aby budowanie stawało się łatwiejsze, szybsze i bardziej bezpieczne. System XCON to połączenie doskonale dopasowanego systemu budowlanego oraz masywnej przegrody zewnętrznej.

O wysokiej jakości wykonania systemu XCON można przekonać się na placu budowy. Zastosowanie systemu XCON pozwala uniknąć trwających miesiącami prac budowlanych, przerw spowodowanych niesprzyjającymi warunkami pogodowymi oraz trudności w komunikacji między różnymi wykonawcami. Masywne elementy budowlane produkowane są w fabryce, w związku z czym docierają na plac budowy jako elementy suche. Pozwala to uniknąć niebezpiecznych zawilgoceń, a także znacznie skraca czas budowy.

Przyszłość budowana już dziś

Energooszczędne koncepcje, rozsądne korzystanie z surowców naturalnych oraz troska o dobre samopoczucie mieszkańców to wymagania stawiane nowoczesnemu budownictwu. Coraz częściej kryterium decydującym o wartości budynku jest zużycie energii. Ważne decyzje należy więc podejmować już na etapie robót konstrukcyjnych.

Opłaca się wybierać materiały budowlane przyjazne dla zdrowia i środowiska. Elementy prefabrykowane firmy Dennert stanowią rozwiązania energooszczędne i przyjazne środowisku, które zapewniają utrzymanie wysokiej wartości budynku przez długi czas.

Szybkie i kompetentne wsparcie

Z chęcią odpowiemy na pytania, a także umówimy się na niezobowiązujące konsultacje. Na wszystkie pytania techniczne oraz handlowe odpowie nasz zespół ekspertów, dostępny od poniedziałku do piątku od godz. 7.30 do 17.00.
Infolinia: 0800 777 531 lub info@dennert.pl